Сменят шефа на митниците, поста поема Николай Шушков

Сменят шефа на митниците, поста поема Николай Шушков

Правителството с премиер Румен Радев сменя шефа на Агенция „Митници“, съобщи „24 часа“.

Георги Димов, който заемаше ръководния пост в правителствената служба, ще бъде сменен с Николай Шушков.

Шушков е бил заместник-министър на регионалното развитие и благоустройството в служебния кабинет на Гълъб Донев. Заемал е и поста областен управител на Благоевград, а преди това дълги години е работил в Агенция „Митници“.

Няколко часа по-рано на сайта на правителствената служба беше публикуван годишният отчет за 2025 г.